Jdi na obsah Jdi na menu

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dáška - Staňovi

23. 8. 2007 10:33

Ach jo. Komunikace takovýmto způsobem - přes zprávy, má jedno riziko. Nikdo neví, co kdo chce vlastně říct.
Proti vašim holkám nemám vůbec žádnou zlost, ba naopak. To chci říct velmi zřetelně.
Znovu Vás žádám, abyste mě nehodnotil, výchovné rady i hráčské - od toho mám vlastního trenéra a spoluhráčky.
Pokud se Vás osobně dotklo, když píšu, že oceňuju, že jsme držely nervy na uzdě, není to nic proti vašim holkám, respektuji i verdikty rozhodčího. Pokud jste to jinak pochopil, je Vaše věc. Ale nepřipisujte to mně.
Každopádně nemám potřebu se Vám osobně k tomuto problému nadále vyjadřovat tímto způsobem. Pokud byste potřeboval o tomto tématu ještě mluvit,v rubrice Hráčky najdete na mě kontakt.
Mějte se fajn a přeji hodně fotbalových úspěchů vašemu týmu.

Hammer - for Dáška

23. 8. 2007 8:40

Ještě jednou, se Vám, tentokrát osobně, Dáško, omlouvám. Bylo to jen nedorozumění.
Z Vašeho vyjádření však vyznělo něco jiného. Z Vašeho neustále konfrontačního tónu vyznívá i nadále něco jiného.
Hráč, který se na hřišti věnuje výkonu rozhodčího místo výkonu vlastního, je dvanáctým hráčem soupeře. Vy na hřišti nemáte prostě co hodnotit rozhodčího a držet nervy na uzdě, ale plně se soustředit na svůj výkon.
Z vyjádření Vašeho trenéra jasně zaznělo, že hráčka, které rozhodčí písknul mluvení, má problémy s chováním stále. Viděla jste někdy, že by se některý rozhodčí v některém zápase nechal hráči přesvědčit, aby svůj verdikt změnil?
Velmi bych apeloval na Vaši soudnost: rozhodčí není náš tým. Nepřenášejte svoji oprávněnou zlost na něj na naše holky, prosím. Děkuji za pochopení. PS: nehledejte prosím, za mými slovy nic, co jsem nenapsal. Přeji Vám hodně zábavy při fotbale, Dáško.

klásková - vitajte

22. 8. 2007 20:08

tož vitajte vy kopálistky.... konečně su doma a v pátek na trénink na 100000000% idu tak sa těšte...:D jinak ste borky že ste vyhráli a už sa těším na hovorany. zatím čauuuu

Jana - :-)

22. 8. 2007 16:27

Zdarec ... co tak popřemýšlet o nějakém novém pokřiku?

Dáška - Kalbička

22. 8. 2007 16:25

Ahoj holky. Tak jsme diskutily s Markétou i Janou a máme jeden návrh: Udělat akci třeba Bowling, hokej v Hodoši, Kino, kryťák nebo něco podobného. Kde si spolu užijem a přitom hlavním účelem nebude chlastačka.Co vy na to?

Dáška - Odpověď Staňovi

22. 8. 2007 16:02

Milý mladý pane, chci Vám jen odpovědět na Váš dotaz:Oceňunju to, že náš tým dokázal být na hřišti potichu - držet nervy na uzdě - i v okamžicích, kdy rozhodčí pískal zjevně proti nám (osobně mně pískl rozhodčí faul v momentě, kdy jsem se vaší hráčky ani nedotkla - spadla sama) a trestal jakýkoliv náš komentář při hře. A vím, že i tohle je fotbal. Naučit se ovládat i v momentech, kdy člověk s rozhodnutím nesouhlasí.Což si myslím, není špatně.
Každopádně tohle všechno bych s klidem vzala. Co mě vytočilo, že si dovolujete mě takto hodnotit, aniž byste věděl blíž, co našim holkám píšu a proč. Chci
Vás požádat, abyste si tyto komentáře odpustil - nežádala jsem je od Vás a taky Vás nehodnotím.Děkuji.

makina - ....

22. 8. 2007 15:18

Já osobně bych kalbu nedělala..akorát nám začínají mistráky, to sme si mohli vzpomět dřív..ale to je můj názor..aby pak zase někdo neřekl, že sme hráli blbě, protože sme chlastali tak jak kdysi na našem turnaji, když se holky bavili, že sme měli kalbu..

Jana - :-)

22. 8. 2007 15:12

Jo a k té kalbičce, tak za 14 dní by jsem měla mít asi dva volné víkendy, tak jsem pro někde se jít pobavit.

Jana - :-)

22. 8. 2007 15:07

Tak koukám, že jsem o hodně došla ve Vracově. To se asi nevidí často, když rozhodčí nazve hráčku, že je p... .Jo a Sabča má mé uznání.

Martina - Holky

21. 8. 2007 21:40

Holky kašlete na to. Nemá cenu se dohadovat kvůli takovým věcem. Hlavní je, že se vyhrálo a dali jsme 5 golů. Na rozhodčí se nesmíme spoléhat. Vyhrává ten, kdo dá víc golů než soupeř. Pokud rozhodčí připískne někomu víc a někomu míň nedá se nic dělat. Je to fotbal!!!

Lenička - kalba

21. 8. 2007 19:42

radši už nic neřešme!....a poďme sa nekam bavit! pište svoje návrhy na další potenciální kalbu!:-)ať nás Marťa pozná aj z jiné strany:-)))

Hammer - Promiňte

21. 8. 2007 19:20

Skutečně nejsem Pavel, ale Staňa a Dášky jsem se chtěl jen zeptat. Sem si myslel, že jste se urazily, jak jsme odmítli Vaši přátelskou nabídku o poločase. Promiňte, prosím, za to nedorozumění.

Petra - .....

21. 8. 2007 16:18

Taky bych k tomu zápasu s Vracovem chtěla dodat, že i náš tým hrál víc jak půlku zápasu s holkama, které odehráli teprve svůj druhý zápas. A ještě bych zmínila, že Vracovu dala gól Sabka, které je 10 roků. Vaší brankářky mi bylo líto, ale to k fotbalu patří. Naše hráčka do ní nevletěla o nic víc než vaše do té naší a myslím, že nikdo nechce nikoho úmyslně zranit.

makina - ...

21. 8. 2007 16:15

A taky nám byly odepřeny 2 penalty, které byly jasné.. ale jak říkám, rozhodčí ví, kdo je domácí a to mě sere..možná vám píska delegovaný a jak vy vždycky říkáte, že nám někdo z dědiny, ale i ten delegovaný, není spravedlivý ani hovno...

makina - ...

21. 8. 2007 16:08

Jo a taky ještě k těm faulům..bylo od vás řečeno, že jen tak neodvoláváte zápase..dobře, ale pak si nestěžujte, když vám jedna nebo 2 hráčky vypadnou. Je jasné, že se nedá odehrát zápas v 11 to je nesmysl a ví to i děcko z přípravky, někdo se zraní a je to v háji .. a není to tak dávno, co ste nám zrasovali naši hráčku a ta měla zlomenou klíční kost .. tady se fakt nemá cenu hádat kdo koho fauluje, vaše holky faulují stejně jako naše to si piš..

makina - ....

21. 8. 2007 15:58

Co to tady je za komedii ??? první tady děkuješ a pak tady vyletíš na dášu ?? Pavle, jestli si to ty, tak di už doprdele, protože to co si tam předváděl byla fakt tragédie..měl by ses někdy zamyslet nad tím co říkáš...první velice, že bude příměří a naráz vyletíš jak malý kluk a to jako první..a ten útok na brankařku, ten bych teda taky jaksi nebrala, tak jak to bylo řečeno..a taky - fotbal není balet a myslím si, že vaše holky s faulováním natom až tak špatně nejsou..celkem solidně zvládají tahání za drese, pošťuchování a jiné další nepřijemnosti, které ale k fotbalu patří. A myslím, že v posledních asi 2 zápasech se pro nás teda aspoň pro mě stáváte nepřítelem, protože to někdy fakt přechází meze. Rozhodčí vyloženě připáskává vám a to mi bylo řečeno i z hlediště a nevím, jestli je normální když rozhodčí nazval naši hráčku že je "piča"..to je podle mě vrchol..

Hammer - zápas s Vracovem

21. 8. 2007 11:54

Ahojte holky. Pomáhám u týmu Vracova s trénováním a chtěl bych Vám poděkovat za zápas proti nám.
Chtěl bych se zeptat Dášky, proč v zápase s námi držela nervy na uzdě.
Chybělo nám šest hráček základní sestavy, po deseti minutách zkolabovala další dobrá ale mladá nezkušená hráčka díky nedodržení životosprávy, dvě další hráčky do poločasu, které hrály úplně první utkání v životě, zcela odpadly fyzicky. Brankářku nám, jistě jen z nešikovnosti, některá z Vašich holek taky vyřadila když do ní naběhla v okamžiku, kdy měla míč na zemi a ležela hlavou proti jejím nohám.
Z čeho jste měla nervy, když to pro Vás byla naprostá procházka růžovým sadem?
My nejsme žádný Váš nepřítel, mladá dámo, ale soupeř, jsme přátelé, co si s Váma chtějí zahrát fotbal. Vy jste sportovec a ne žádný ultras v hledišti. Děkuji za pochopení a těším se na další zápas s Vaším technickým týmem, který se, doufám, ponese v přátelském duchu. Ať se Vám daří a FC Vám více vychází více vstříc a berou Vás jako rovnoprávný tým.

makina - ....

21. 8. 2007 11:35

A co ty si nějaký úchyl nebo co ??? ...

Ing.MUDr a PUDr Karel Wiegel - fotečky

21. 8. 2007 9:32

Zdar děvčata, máte tu pěkné fotky, ovšem lepší by byli ze sprchy... ;-D
S pozdravem Kája Deviant z Brna

makina - ....

21. 8. 2007 9:24

Co to je za odkaz ??? jsou tam jen inzeráty..